Adrenalinové aktivity pro podzimní dny

on

Začínající podzim prozatím venkovním aktivitám příliš nepřál, avšak snad se počasí umoudří a vyzve nás ještě k pobytu na čerstvém vzduchu. Spoustu zábavy můžete s Vašimi přáteli začít venku například při paintballu.

paintball-1961040_1920

Nechejte se zlákat ke hraní paintballu

Při paintballu zažijete vzrušení, tělo Vám zaplní endorfiny a po dlouhé době se budete z plna hrdla smát. Paintball je hra, která zaujme začátečníky i ty, kteří si již tuto hru několikrát zahráli. Tato hra láká, jak teenagery, tak starší uchazeče. Rozhodně nelze říci, že se jedná o panskou zábavu, neboť v posledních letech ji velmi rády hrají také ženy. Při paintballu nehraje důležitou roli pouze fyzická kondice, ale prověříte schopnost rychle a správně se rozhodnout. Při paitballu se projeví schopnost hráčů umět spolupracovat v týmu. Paintball si v České republice můžete zahrát na mnoha místech. Paintball je možné hrát také podle scénáře filmů nebo počítačových her. Spojí-li se se zajímavým scénářem trochu pyrotechniky, pak věřte, že lepší zábavu byste pro zářijové volné chvíle jen stěží našli. Na internetovém zábavním portálu Firmy na zážitky můžete zakoupit poukázku na paintball v Liberci, Mimoni, Milovicích, Benešově, Praze nebo Brně. Do konce října při příznivém počasí se můžete proletět také balónem nad mnohýma atraktivními místy České republiky. Poukázku zakoupíte za příznivou cenu zde www.firmanazazitky.cz/vyhlidkove-vylety/.

Adrenalinové aktivity do interiéru

V případě nepříznivého počasí si můžete udělat výlet do Prahy, kde najdete v Letňanech větrný tunel. Zde můžete na vlastní kůži okusit nádherný pocit volného pádu, jež zažívají běžně při svém povolání parašutisté. Při indoor skydivingu se proletíte vzduchem o rychlosti až 280 km/hod. Po skončení letu si budete moci prohlédnout video záznam. Instruktoři Vám k němu připraví podrobný rozbor.

Napsat komentář