3 rady pro hubnutí v obasti břicha

Snažíte se zhubnout v oblasti bříška a pasu a stále se vám nedaří? Cvičení je samozřejmě při hubnutí a tvarování postavy nepostradatelné, ale dodržíte-li tyto jednoduché rady, půjdou vaše kila dolů ještě rychleji.

belly-2354_1280-3

1) Konzumujte pouze “zdravé tuky”
Tyto tuky jsou obsaženy např. ve žloutkách, syrových ořechách, olivovém a kokosovém oleji nebo v mase z kvalitních bio chovů. Pomáhají vám kontrolovat chuť k jídlu a hladinu hormonů, řídící budování svalů a spalování tuků. Také se doporučuje sníst hrst syrových ořechů půl hodiny před jídlem. Nejen, že vám dodají potřebnou vlákninu a bílkoviny, ale také vás částečně zasytí a omezí chuť k jídlu.

2) Zařaďte do svého jídelníčku kvalitní zdroj bílkovin.
Bílkoviny pomáhají při pravidelném cvičení budovat svalovou hmotu a urychlují spalování kalorií. Nejlepší zdroje bílkovin najdeme ve fazolích, mléčných výrobcích nebo mase.

3) Omezte příjem rafinovaných cukrů.
Dávejte přednost přírodnímu hnědému cukru nebo sladkému ovoci, pokud vás honí mlsná. Ze svého jídelníčku vynechte průmyslově zpracované slazené džusy, ze kterých byla navíc z větší části odstraněna i vláknina. Cukr je možné nahradit také medem.
Velmi často se stává, že lidé nemohou zhubnout i přes to, že dodržují všechny zásady správné výživy a pravidelně sportují. Dařit se jim začne až když výrazně omezí spotřebu obilných výrobků. Zkuste to také!

A rada na závěr: Hubněte pomalu, nebuďte nedočkaví. Rychlá ztráta hmotnosti vede k jo-jo efektu a dalším zdravotním potížím.

One Comment Add yours

  1. Martin napsal:

    Hubnu online. V současnosti mají aplikace i levné mobily Ostrava je bezva na hubnutí všechno je daleko.

Napsat komentář