Společenské šaty na párty, svatbu i večeři

spolecenske-saty-na-party-svatbu-i-veceri

V luxusních šatech si můžete vyrazit nejen v letních měsících, ale klidně i v chladnějším ročním období. Vyberte si dokonalé šaty, ve kterých byste zazářila i na červeném koberci.

Lehké vzdušné materiály, ozdobné flitry i kamínky nebo krajka patří ke společenským šatům. Takové jsou ideální na svatby, party či na romantickou večeři. Na takových akcích chce každá žena vypadat co nejlépe. Proto je potřeba vybrat dobře padnoucí střih, barvu i doplňky. Vybírat můžete z mnoha modelů.

Párty

Velice originální jsou kombinované šaty, kdy je vršek jinak barevný oproti spodku. Stejnou parádu udělají i šaty bez ramínek. Pro sexy vzhled volte lehké šifonové šaty v černé barvě ozdobené flitry a kamínky. Ani s pár kily navíc se nemusíte bát vyrazit v šatech a rozhodně nemusí být jen černé.

Svatba

Bílé šaty rozhodně už dávno nemusí mít jen nevěsta. Samozřejmě budou vhodnější kratší a ne přehnaně načančané, aby si vás nepletli s nevěstou. Jestliže se chcete i přesto bílé vyhnout, vyberte si šaty v jemných pastelových tónech. Pokud byste chtěla nějaké dlouhé šaty, volte je hlavně v jiných odstínech, než bude mít nevěsta.

Romantická večeře

Milujete černou? Pak volte kratší nadčasové modely šatů na ramínka v nestárnoucí černé. Na slavnostní večeři se báječně hodí modely šatů s krajkou zdobené páskem i malým volánkem. Chystáte se posedět někde na zahrádce? Tak se skvěle hodí modely ve veselých barvách. A pro boubelky jsou ideální nadčasové modely s decentními vzory.

A pokud byste se náhodou chystali na slavný červený koberec před objektivy novinářů, zvolte luxusní maxi šaty, které stačí jen doplnit skvostným šperkem a psaníčkem. Uvidíte, že byste s takovou kombinací okamžitě zapadla mezi světoznámé celebrity a možná je i dokonce zastínila.

Napsat komentář