Školka Praha Pro Family garantuje nejlepší péči

Jestliže žijete či pracujete v hlavním městě a hledáte pro své dítko ideální školku, máme pro vás zajímavý tip, a to na školku Pro Family, nabízející služby bezkonkurenční kvality. Už tedy nemusíte řešit dilema, zda veřejná nebo soukromá školka. Praha nabízí sice nespočet možností, ne všechny školky jsou však kvalitní a mají dostatečnou kapacitu i pro vaše dítě.

Jak funguje školka Praha Pro Family

Mateřská škola Pro Family je zde již od roku 1992. Troufáme si tedy říci, že její pracovníci mají s dětmi dostatek zkušeností. Za tuto dobu zvládli v Pro Family zprovoznit síť několika poboček a vy si tak snadno vyberete tu, která je vašemu bydlišti nebo zaměstnání nejblíže, aby pro vás dávání dítka do školky bylo co nejpohodlnější.

Školka je vůbec prvním místem, kde děti tráví čas v kolektivu. Pro jejich rozvoj je tedy velmi důležitá. Je na vás, jestli dáte dítko do školky ve věku dvou, tří nebo čtyř let. Některé maminky rády zůstávají s dětmi déle doma a užívají si jejich pozvolné dospívání, jiné zase spěchají do práce. Na obě situace jsou v Pro Family skvěle připraveni.

Vaše dítko tak může školku navštěvovat pouze příležitostně, čímž si vy snížíte školkovné, které se částečně platí za strávené hodiny. Na druhou stranu, jestliže potřebujete, dítko zde můžete nechat od sedmi ráno až do sedmi večer a během dne můžete klidně pracovat.

Soukromá školka, co předčí vaše očekávání

Mateřská školka Praha Pro Family je vůbec první pražskou soukromou školkou. Vašemu dítku nabídne nespočet aktivit, a to nejen přímo na místě, ale také v podobě různých výletů a kurzů, které ho zabaví a pomohou mu najít zajímavé koníčky, které bude moci ve škole dále rozvíjet.

Jestliže vás o školce zajímá více informací, určitě doporučujeme navštívit webové stránky profamily.cz, kde naleznete informace o jednotlivých aktivitách, ceník nebo také seznam všech školek, které v Pro Family provozují.

Napsat komentář