Mocná síla autoerotiky

Autoerotika má obrovskou moc. Umožňuje nám dopřávat si potěšení nezávisle na přítomnosti partnera. S patřičnými erotickými hračkami samozřejmě. A je jedno zda v pohodlí ložnice, koupelny či na nějakém netradičním místě.

Víte, co se říká? Že, co si neuděláš sám, to prostě nemáš. Proto neváhejme a udělejme si to sami!

Rukou nebo s erotickou hračkou?

Klasikou je  stará dobrá ruční práce, tedy dovézt se k vyvrcholení za pomocí ruky, což hravě zvládne většina mužů i žen. Stejně  jako už nejezdíme v koňském spřežení, nýbrž v moderních automobilech, i tělesného potěšení si nedopřáváme jen za pomocí tradičního ručního pohonu, ale sofistikovaných erotických hraček. A jaké máme možnosti? Jedním slovem nepřeberné.

Nakupujte na internetu

Vezměte si svůj tablet, zalezte pod peřinu a otevřete například stránky ruzovyslon.cz, což je velmi dobře zásobený internetový sexshop, přímo přetékající erotickými hračkami pro dospělé a je jedno, zda je využijete na sex v páru nebo čistě pro autoerotiku. Ale věnujme se především jí.

Vibrátor, přítel každé ženy

Přítelem číslo jedna každé ženy je samozřejmě vibrátor. Ten můžete mít silikonový, gelový, plastový, ale třeba i z umělé kůže. Některé vibrátory neboli robertky slouží ke dráždění klitorisu, jiné ke stimulaci G bodu. A ty luxusní zvládnou všechno najednou. Naším doporučením je sáhnout po modelu, jenž vám umožní regulovat intenzitu prožitku, kterým dojdete k vyvrcholení. Hitem poslední doby jsou vibrátory s tzv. pulzátorem.

Venušiny kuličky a vibrační vajíčko

Předností venušiných kuliček, erotické hračky staré jako lidstvo samo, je fakt, že s její pomocí se můžeme oddávat autoerotice téměř nonstop. Při chůzi, běhu, kdy prožitky mohou být obzvláště intenzívní, stejně jako třeba v kanceláři. Tam pak samozřejmě hrozí, že se nebudete soustředit na práci. Na podobném principu jako venušiny kuličky funguje i vibrační vajíčko, jež je jejich takovou technologicky pokročilejší verzí.

Potěšení pro muže

Zapomenout  nesmíme na muže. I ti se samozřejmě s oblibou oddávají autoerotice. K tomuto účelu jim nabízejí své služby například umělé vagíny. A při nedostatečné erekci zasáhnou erekční kroužky nebo vakuová pumpa. Nevím, jestli to je dobrá nebo smutná zpráva, ale nepřipadá vám, že k sexu už partnera ani nepotřebujeme? Co ale současné moderní erotické hračky nedokážou, to je obyčejné mazlení. I když v Japonsku už mají roboty, které dokážou i to.

Napsat komentář