Milování ve třech ! Hrozba pro váš vztah ?

tic-tac-toe-1777933_1280

Někomu to přijde nemorální a nechutné, někdo to provozuje už delší dobu a je velmi spokojený. Sex ve třech je často probíraným tématem, ale přitom je stále tak nějak tabu.

Hlavně nelhat
Pokud někdy někomu řeknete, že po několika letech strávených s jedním partnerem jste na nevěru nikdy ani nepomysleli, zřejmě vám nebude věřit. Ano, ten, s kým žijete, vás miluje a vy jeho, v ideálním případě máte dobrý sex několikrát týdně. Ale určitě se vám občas stane, to když se podíváte na nějaký přitažlivý protějšek, že si představíte, jaké by to s ním bylo v posteli. Bez lásky, jen čistá živočišnost, vaše touha, jeho touha. Samozřejmě, jsou to jen představy…

Muži touží víc!?
Jednou z oblíbených mužských představ (troufáme si říct, že ve většině případů skutečně mužských) je sex ve třech, samozřejmě on a dvě ženy. I když žena a dva muži to také nezní špatně, ale přitažlivější představa to bude spíše asi pro ženu. A proč vlastně sex ve třech? Je to nové, vzrušující, napůl zakázané ovoce či něco jako legitimní nevěra s přímým partnerovým dohledem?

Jen sobec vás nutí
Existuje základní pravidlo! Aby si tři lidé, kteří spolu sexuální hrátky budou provozovat, užili společné milování všichni stejně dobře, musí po něm toužit aspoň přibližně stejnou měrou. Pokud vás tedy partner nebo partnerka do sexu ve třech nutí, asi tady není něco v pořádku. Zřejmě ten člověk bude obyčejný sobec myslící jen na svoje uspokojení. A to je pak dobré si rozmyslet, jestli opravdu s takovým člověkem chcete žít.

Je to vaše věc, ale pozor!
Když po erotickém skotačení ve třech toužíte s partnerem oba dva, není nic jednoduššího, než ho vyzkoušet. A že to někomu připadá nechutné, nemorální, zvrhlé nebo tak podobně? Co je komu do toho, co děláte v soukromí! Hlavní je, co si o tom myslíte vy. Pokud si navzájem tak věříte a jste tak tolerantní, že pustíte někoho dalšího k sobě takhle blízko, necháte ho, aby vás sledoval při milování, vy budete sledovat jeho, nebo se s ním rovnou pomilujete, tak proč ne? Proč nemít dobrý sex, když se vám to všem třem líbí!

City stranou
Pozor ale na raněné city a žárlivost! Může se stát, že vašemu partnerovi či partnerce přijdete při sexu s tím třetím člověkem spokojenější než při sexu s ním. Nebo že partner či partnerka se snaží víc než s vámi. Tady jde především o důvěru. A to nejen v partnera, ale i sama v sebe. Pokud věříte partnerovi i sami sobě a toužíte to vyzkoušet, jen do toho. Ale jestli je tam někde uvnitř byť jen malý stín pochybností, pořádně si to rozmyslete. Abyste nedopadli jako pětadvacetiletá Markéta z Prahy. “Připadalo nám to s přítelem jako dobrý nápad. A protože jsme měli kamarádku, která nám oběma připadala sexy a se skupinovým sexem už měla svou zkušenost, oslovili jsme ji. Souhlasila a my jsme strávili poměrně příjemnou noc. Jenže když jsem se ráno probudila, můj kluk se s ní klidně opět miloval. Rozbrečela jsem se, protože mi to připadalo jako podraz. Rozdávali si to, když já jsem ještě spala. Něco podobného už nikdy nechci zažít.”

Napsat komentář