Spodní prádlo o vás leccos prozradí. Třeba jaká jste milenka…

on

Psychologie barev vám jistě není cizí. Pečlivě je vybíráme, když zařizujeme bydlení, protože mohou povzbuzovat i tlumit. To samé však platí také v případě spodního prádla, a proto byste ho měla volit obezřetně. Podle toho bude váš milostný život energický, kreativní, romantický, nebo stereotypní.

Britská režisérka filmů pro dospělé Anna Span má jasno. Podle ní je spodní prádlo pro ženy velmi důležité, a to i přesto, že si ho dotyčná svlékne. Reflektuje totiž to, co si o sobě dotyčná myslí. Kromě barevných tónů samozřejmě rozhoduje i střih.

Podle vědců mohou barvy výrazně ovlivnit náladu, a tedy i to, jak bude probíhat milování. A nejde jen o výrazné barvy, jako jsou černá a červená. Ačkoliv jsou velmi smyslné a nápadné, partnera můžete navnadit i pomocí jiných barev. Ovšem pozor, nezapomeňte si vždy sundat dámské ponožky – ty by na celkovém dojmu nijak zvlášť nepřidaly.

svetprozeny.cz_trenyrkarna_cz_01

Tělová barva – nosí ji pohodové ženy, které nemají potřebu si na cokoliv hrát. Ženy „nude prádlo“ milují a každoročně výrazně stoupá jeho prodej.

Žlutá – barva pro náročné ženy, které očekávají jen to nejlepší a nespokojí se s průměrem. U mužů však často budí rozporuplné emoce.

Růžová a fialová – spodní prádlo v těchto barvách podporuje vášeň a zvyšuje sexuální sebevědomí. Muži je vnímají pozitivně.

svetprozeny.cz_trenyrkarna_cz_02

Červená – smyslná a afrodiziakální barva umocňuje základní živočišné pudy. Nestydíte-li se dát najevo, že TO chcete, pak je pro vás červené prádlo jasnou volbou.

Černá – elegance, vášeň a ochota k experimentům. Takto lze shrnout černé prádlo, ve kterém se většina žen cítí velmi dobře.

Modrá – usedlejší barva, která však souvisí s loajalitou a klidem. Pravdou je, že nositelky takového prádla obvykle sex nepokládají za příliš důležitý.

Bílá – kombinace něžnosti, čistoty a nevinnosti. Je nadmíru jasné, že nositelka bílého prádla bude spíše pasivnější – iniciativu musí převzít muž.

svetprozeny.cz_trenyrkarna_cz_03

Máte v tom jasno? A teď už si jen pořídit prádlo, díky kterému prožijete večer tak smyslný, jako nikdy předtím. Zahraniční značky i kvalitní české spodní prádlo najdete například v e-shopu Trenyrkarna.cz.

Napsat komentář