V kosmetickém salonu vás zbaví akné a promění k nepoznání

V současné době hraje vizáž v životě mnoha žen důležitou roli. Pokud pracujete jako bankéřka, daňová poradkyně, marketingová specialistka či manažerka, pravděpodobně si necháváte na svém vzhledu záležet. Přestože v běžných drogeriích jsou k dostání různé přípravky na ošetření pleti, ve skutečnosti se jedná pouze o chemii, která v konečném důsledku pokožce více ublíží, než pomůže. Právě z tohoto důvodu byste měla uvažovat nad návštěvou kosmetického salonu, o kterém se v následujících řádcích trochu rozepíšeme.

acne-1606765_1920

Ukázku služeb si demonstrujeme na konkrétním kosmetickém salonu. Vybrali jsme beauty salon Praha, na který mají klientky pozitivní názory.

Pestré portfolio služeb

Kvalitní kosmetické studio poznáte například podle rozsahu služeb. Pokud pod jednou střechou nabízí více možností, jak zdokonalit krásu, pravděpodobně bude mít spoustu klientek. Většinou se setkáte s kosmetickým ošetřením pleti, krku a dekoltu, komplexní péčí o pleť, čištěním pleti, mikromasáží očního okolí, ošetřením ultrazvukovou špachtlí a ošetřením akné.

Jak probíhá ošetření akné?

Snad nejběžnější vadou na kráse bývá akné, na které však pomáhají různé procedury a přípravky. V první řadě je nezbyté podotknout, že není akné jako akné. Zatímco někdo má pouze pár pupínků, někdo se trápí s bolavými vřídky. Základem zdravé pleti je pečlivé a hloubkové čištění, k čemuž slouží speciální přípravky, jež nejsou napěchované chemikáliemi. Ošetření akné byste měla nechat na odbornících, protože některé produkty mohou na pokožce nadělat více škody než užitku.

Čas od času není od věci komplexní čištění obličeje, během něhož se odstraní odumřelé buňky a další nečistoty. Vzápětí se provede peeling a nakonec se na pleť nanesou přípravky plné vitamínů a minerálů. Pravidelnou návštěvou kosmetického studia oddálíte také vrásky, a tak budete ve čtyřiceti slýchat, že stále vypadáte na třicet a že vůbec nestárnete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *